HAKKIMIZDA

TARİHÇEMİZ

Gıda/Gıda perakende sektöründeki ticari hayatımız, 1980’li yıllarda GÜNEY GIDA çatısı altında başlamıştır. 1990 yıllarının ortalarında, ülkemizde gelişen distribitörlük sistemi ile paralel, Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan ÜLKER grubu ile birlikte, yeni sistemin öncülüğünü üstlenerek, yaklaşık 20 yıl sürecek iş ortaklığının ilk adımı atılmıştır. Güney Gıda,170 sıcak satış plasiyeri ve 30 kişilik satış ekibi ile birlikte, İstanbul Avrupa/Anadolu yakası ve İzmit olmak üzere, 8500 satış noktasında, yaklaşık 20 yıl boyunca faaliyet göstermiştir. 2010 yılında temelleri atılan AGENTÜRK LTD.ŞTİ ile birlikte, başlangıçtan günümüze kadar 20 farklı ulusal markanın satış ve dağıtımı yapılmıştır. Günümüz itibari ile de 11 Ulusal markanın, İstanbul Anadolu yakası ve Gebze bölgesinde, 55 kişilik satış ekibi, 70 kişilik depo/sevkiyat görevlisi, 45 dağıtım aracı, 5000 metrekare kapalı 4500 metrekare açık olmak üzere toplam 9.500 metrekare depolama alanı ile birlikte, yaklaşık 5250 noktada satış/pazarlama faaliyeti göstermekteyiz.

VİZYONUMUZ
Hizmet verdiğimiz satış dağıtım sektöründe ,tercih edilen, sektör lideri bir marka olmak.
MİSYONUMUZ
Yaklaşık yarım asırlık süre içerisinde, faaliyette bulunduğumuz satış ve dağıtım sektöründe, bireye ve topluma saygılı, ekonomik ilkelere bağlı, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer yaratan ve güven veren şirket olarak hizmet etmek.
  • Adres
    Osmangazi Mh. Atayolu Cd. No:106/1 Sancaktepe, İstanbul
  • Telefon
    0216 561 46 20 (21 / 22)
  • E-Posta
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
TAKİP ET

"Sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz sitemizde yer alan Aydınlatma Metninde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır."